MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 15033367
nr 1503 3367
Bokhylleskåp
Teak, 1960-tal. Bredd: 129, djup: 43 cm, höjd: 148 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:55:53
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)